Suplementacja

Dzięki odżywką i suplementom diety można poprawić swój stan zdrowia jak i wyniki w sporcie. Może się zdarzyć iż nasza dieta jest uboga w jakiś pierwiastek mineralny lub brakuje jakiejś witaminy. Można w łatwy i bezpieczny sposób temu zaradzić. Wystarczy uzupełnić brak suplementem i cieszyć się zdrowiem.

Sportowcy mają większe zapotrzebowanie na kalorię, czasem sama dieta może nie wystarczyć i braki związane z białkiem lub węglowodanami czy też tłuszczami można uzupełnić w prosty sposób. Istnieje szeroka gama produktów i producentów, którymi można się bezpiecznie wspomóc.

W dzisiejszych czasach produkty spożywcze są bardzo wyjałowione z pierwiastków mineralnych, a co za tym idzie ciężko samą dietą uzupełnić dzienne zapotrzebowanie na składniki mineralne. Z pomocną dłonią wychodzi do nas branża suplementacyjna. Jednak trzeba pamiętać, że nie można oprzeć się jedynie na samych odżywkach bądź suplementach.

Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem w branży suplementacyjnej jestem wstanie precyzyjnie i profesjonalnie doradzić klientowi, jaki suplement i z jakiej firmy będzie dla niego idealny. Oczywiście suplement wraz z dawkowaniem ustalam indywidualnie do potrzeb klienta.

Suplementacja wraz z dietą pod czujnym okiem profesjonalisty pomoże przynieść oczekiwane rezultaty.

SUPLEMENTACJA – 50 zł
(w cenie uwzględnione są porady dot. suplementów, jak ich rozpiska i dawkowanie na miesiąc czasu).